Ansatte

Her kan du kontakte de ansatte direkte. Du er også velkommen til å ta en nærmere titt på hver enkelts CV.

Håkon Sundene
Daglig Leder

Sivilingeniør (RIBr)
Mobil: 97 56 59 32
Mail: sundene@b-ks.no
Se CV

Lars Petter Kåvenes
Fagansvarlig, RIB

Bachelor (RIB, RIBr)
Mobil: 41 48 45 69
Mail: lars.petter@b-ks.no
Se CV

Andreas Øien
Fagansvarlig, RIBr

Sivilingeniør (RIBr)
Mobil: 95 90 59 29
Mail: andreas@b-ks.no
Se CV

Joacim Skogseide
Bachelor i Brannsikkerhet

Ingeniør (RIBr)
Mobil: 41 45 23 30
Mail: joacim@b-ks.no
Se CV

Hans Georg Evensen
Økonomiansvarlig

Mobil: 90 66 13 73
Mail: hans@b-ks.no

Anette Sundene
Administrativ Konsulent

Mobil: 47 65 81 93
Mail: anette@b-ks.no

Jon Siggerud
Konsulent/Tegner (Innleid)

Mobil: 94 84 18 81
Mail: jon@b-ks.no